Aktuality

Známe nová pravidla testování zaměstnanců

Od 17. ledna 2022 zavádí vláda povinné testování. Týká se úředníků ve státních úřadech, zaměstnanců ve firmách, živnostníků i jednatelů společností bez výjimky – tedy i těch, kteří jsou očkováni. Povinnost se vztahuje i na ty, kteří podstoupili očkování třetí dávkou, takzvaným boosterem. Níže najdete přehled všech důležitých informací.

Aktuální informace ohledně koronavirové krize a jejích dopadů na podnikatele včetně stanovisek a aktivit HK ČR (23.11.2021)

Kompenzační opatření pro podnikatele a testování záměstnaců OSVČ.

Podmínky pro vstup zákazníka platné pro kadeřnictví od 22.11.2021

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Dokument pro zpracování osobních údajů v salónu.

Systém pro bezpečnou provozovnu - první informace

Dnes jsme testovali systém, který umožní jednoduchým způsobem zvládnout návrat do práce a vyřešit zátěž sbírání dat zákazníků, vedení formulářů a uchovávání osobních údajů přímo na pracovišti !!

Mimořádné opatření omezení obchodu a služeb s účinností od 3.5.2021 do odvolání

Návrh režimových a organizačních opatření

NÁVRH REŽIMOVÝCH A ORGANIZAČNÍCH OPATŘENÍ PRO PROVOZ SLUŽEB KADEŘNICTVÍ, VČETNĚ KADEŘNICKÝCH SALÓNŮ.

Oslovení o spolupráci

Jménem Esthete author z.s., kadeřnického cechu, a zároveň jako člen Hospodářské komory ČR, se na vás obracíme s žádostí o pomoc při řešení nastalé situace a nařízení vlády.

Souhrn podnětů od společenstev HK ČR

Tabulka podmětů společenstev. Vše řešeno na MPO.

Kadeřnický cech Esthete Author k situaci okolo koronaviru

S ohledem na vývoj vzniklé situace, která je každým dnem závažnější a pro mnohé z nás nepřehlednější, jsme si uvědomili naléhavost objektivně informovat všechny kadeřníky, dodavatele kadeřnického materiálu a přilehlých profesí oboru služeb, o nejpřijatelnějším možném chování a dalším působení, protože to považujeme za svoji povinnost. Všichni vnímáme závažnost situace těchto dní a uvědomujeme si, jak je důležitý zodpovědný přístup.