O sdružení

Název ESTHETE AUTHOR, cech kadeřníků a vizážistů

  • estetika – vnitřní cit pro vzhled, krásu, módu

  • author – jedinec který zpracovává dílo originálním a jedinečným způsobem.

  • estét – jedinec který se zabývá vnitřním citem pro estetiku, módou, a přitom ji aktivně vytváří – toto je estetický formalismus – vyjádření vize ve zpracovávaném díle.

 

Tento projekt vznikl z potřeby profesionálních kadeřníků a kadeřnic se dále učit, a hlavně něco nového vytvářet! Chceme jít dál! Za tímto projektem nestojí firma, která by ze svých zisků mohla vše financovat, a proto vzniká sdružení Esthete author z.s. Cechovní sdružení je členem Hospodářské komory ČR.

 

Proč se mám stát členem?

 

ESTHET AUTHOR certifikace – je značka kvality jedinců a salonu

- možnost aktivně ovlivňovat prostřednictvím cechu vše co se děje v oboru kadeřnictví a vizážistiky.

- přístup k informacím – workshop a školení kadeřníků a vizážistů
- možnost mít svou vlastní webovou stránku v systému Esthete author. 

- zajištění prodeje profesionálních kadeřnických přípravků jak zákaznicím přímo domů, tak i pro vlastní spotřebu v salónech.

- Přístup k produktům luxusních značek. A to je možné jen proto, že kupujeme přímo od výrobce a neživíme celý řetězec jednotlivých distribučních článků. Na těchto produktech jsou dosahovány vysoké marže.

Dovolte nám, abychom tyto problémy vyřešili za Vás

 

Když nám nikdo nenabízí to, co opravdu potřebujeme, zařídíme si to sami. Zprostředkujeme členům sdružení přístup do systému – stránek.  WWW.ESTHETEAUTHOR.COM


1. Tyto stránky budou sloužit k výměně informací a nápadů mezi námi. Chceme, aby byly vnímány jako obhájení estetického umění.


2. Stránky umožní uživatelům prodej produktů za provizi.

 

Náš unikátní systém řeší dva základní problémy, které jsou s prodejem kosmetiky domů spojeny.


Především nutnost ufinancovat zásoby – tedy skutečnost, že se platí za zboží při nákupu a než se produkty dále prodají, leží v nich „mrtvé“ peníze. Dalším, ještě větším problémem, je GDPR a elektronická evidence tržeb – EET, kvůli které řada salónů přestane kosmetiku pro klienty domů prodávat, protože jim vzrostou náklady a starosti s provozováním vlastního prodeje.


Nabízíme našim členům možnost, ale ne povinnost, využít specifický systém E-shop Esthete author – estétům, kteří mají v úmyslu prodávat tzv. „produkty na doma“. Stačí vybrat produkty z našeho E-shopu a nabídnout je klientům. Zajímavé ovšem pro vás je, že zákazník si objednává produkty sám a vám náleží z tohoto prodeje provize.